Turniej Adidas 4 Sport Cup w Presovie na Słowacji

Nasz klub został zaproszony na turniej Adidas 4 Sport Cup, który w słowackim Presovie w dniach 30.01 - 02.02.2015. Cztery dni grania z drużynami z kilku krajów. W cenie wyjazdu gwarantujemy przejazd na miejsce autokarem, ubezpieczenie, wyżywienie, zakwaterowanie, wpisowe turnieju. Cena 450zł

Możemy zabrać maksymalnie 14 osób. Jeśli chętnych będzie więcej dokonana zostanie selekcja na podstawie umiejętności oraz frekwencji treningowej zawodników. Żeby nasz rocznik wyjechał na turniej musi się zgłosić przynajmniej 10 osób.

W związku z tym wyjazdem proszę o wstępne deklaracje w komentarzach. Jednocześnie informuję, że w dniu 10.11.2014 (poniedziałek), o godz 18.30  w sali konferencyjnej stadionu przy ulicy Łódzkiej odbędzie się zebranie z rodzicami, na którym zostaną poruszone kwestie wyjazdu oraz bieżącego funkcjonowania naszego zespołu. Jestem przekonany, że przynajmniej jednemu z rodziców każdego zawodnika uda się znaleźć chwilę czasu i stawić się na zebraniu.